Pali u nastavku

4. NL – središte skupina A: 13. kolo: Prečko – Ivančica 5:1

U 13. kolu 4. NL središte, skupina A Ivančica je gostovala kod Prečkog. Gostovala i vrlo dobro izgledala u prvih 45 minuta, nakon kojih je bilo 1:1. Prečko je povelo u 15. minuti, kada je za 1:0 zabio Jan Bajan. No, u 39. minuti Ivančica se vraća nakon kornera. Nabacio je Dino Ocvirek, lopta mu se vratila, pa je ponovio ubacivanje, lopta je malo okrznula Davida Škvorca i stigla do Josipa Kipe, koji pogađa rašlje za 1:1. No, u nastavku, jedna je sporna situacija prelomila utakmicu. Martin Poštek se vraćao prema svom golu, pri čemu je povučen, po sucu ne dovoljnim intenzitetom za prekršaj, lopta je potom stigla na drugu stranu do Bajan, koji zabija svoj drugi gol za 2:1. Nakon toga Ivančica se raspala, a domaćini kontrama i polukontrama napunili mrežu gostiju do nerealnih 5:1. Posebno se istaknuo Innocent Ezechukwu Ejiofor, zaslužan za preostala tri gola. U 65. minuti se našao u kaznenom prostoru, nedovoljno čuvan, što je iskoristio i zabio za 3:1. U 76. minuti se sjajno probio po boku, pretrčao čuvara i nabacio na drugu stranu, gdje čeka Toni Kolak i pogađa za 4:1. I konačno u 78. minuti Ejiofor ponovno sjajno prolazi po boku, nezaustavljiv je, a ovaj puta sam završava akciju za konačnih 5:1. U 14. kolu Ivančica će, u posljednjoj domaćoj utakmici ove jeseni dočekati Odru.

4. NL – središte skupina A, 13. kolo

PREČKO – IVANČICA 5:1 (1:1)

SUCI: Firm, Vrbanec, Bošnjak  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 Bajan 15', 1:1 Kipa 39', 2:1 Bajan 51', 3:1 Ejiofor 65', 4:1 Kolak 76', 5:1 Ejiofor 78'

PREČKO: Kos, Rudan (75' Banožić), Jaković (81' Bužinec), Dao, Ćosić, Baltić, Premužić (46' Kolak), Maslarić (60' Stanišak), Stipić, Bajan (81' Kokorić), Ejiofor; trener: Stipe Tokić

IVANČICA: M. Nuli, L. Škvorc, Hajdek, Radiković, Pezić (81' Havoić), Šumiga (81' Wane), D. Škvorc (81' Crčić), Ocvirek (70' Gorupec), Kipa, Poštek (81' J. Nuli), Žugec (70' Kurešić); trener: Robert Tukač