Zabočanke slavile protiv Rugvice, a potom poražene od Moslavine

Odigrano 4. kolo Međužupanijske lige u rukometu

U 4. kolu Međužupanijske rukometne lige djevojčice Zaboka polučile su polovičan uspjeh. Prvo su s devet golova rezultatom 24:15 savladale Rugvicu, a potom su istim brojem golova poražene od Moslavine (23:14).

Protiv Rugvice Zabočanke su se nametnule od prve minute i zasluženo uvjerljivo slavile. Sjajno je otvorila Jana Pihač koja je do kraja utakmice postignula čak 11 golova, a velik obol sa šest golova dala je i Nina Brezak, dok se Tea Ostojić zaustavila na tri gola.

Zabočanke su odlično odradile prvo poluvrijeme protiv Moslavine koje su izgubile s 10:9, a onda im je ponestalo snage u nastavku što su njihove vršnjakinje iz Kutine iskoristile i uvjerljivo dobile utakmicu rezultatom 23:14. I u ovoj je utakmici bila najefikasnija Jana Pihač sa šest golova, a Nina Brezak pridružila tri gola.

ZABOK - RUGVICA 24:15 (11:7)

ZABOK: Piljek, Vančina 1, Brezak 6, Jurina, Penezić, Matečić, Lazar, Ostojić 3, Pihač 11, Ladović, Futivić 1, Markulin, Tuđa, Horvat, Borovčak 2, Halužan. TRENER: Zoran Despenić

MOSLAVINA - ZABOK 23:14 (10:9)

ZABOK: Piljek, Vančina, Brezak 3, Jurina, Penezić 1, Matečić, Ostojić 2, Lazar, Pihač 6, Futivić 1, Markulin, Ladović, Tuđa, Horvat, Borovčak 1, Halužan. TRENER: Zoran Despenić