Vatrogasac do jesenskog naslova

2. ŽNL- komentar zaostalih utakmica

Protekloga su vikenda odigrane dvije zaostale utakmice 6. kola 2. zagorske nogometne lige. Derbi se igrao u Konjščini gdje je Sloga dočekala Vatrogasac. Utakmica je završila bez pobjednika 1:1. Sloga je vodila nakon prvih 45 minuta, uz promašen penal, a Vatrogasac je izjednačio u nastavku, također uz jedan neiskorišten kazneni udarac. I taj bod je Vatrogascu bio dovoljan za naslov jesenskog prvaka, jer je jesen završio sa 22 boda, koliko ima i Matija Gubec. No, Vatrogasac ima puno bolju gol razliku, ali i utakmicu manje, jer je njegov dvoboj kod Đalskog prebačen za proljeće. No, Vatrogasac nema uvjete za 1. ligu, pa se iza njegovih leđa odvija velika borba za plasman u 1 zagorsku ligu. Mladost Belec i Sloga imaju po 19 bodova, pa će u proljeće krenuti u ''lov'' na ekipu uz Gornje Stubice, a sigurno da se predati neće ni Rudar M, koji ima 16 bodova. U zaostaloj utakmici 6. kola Lobor je u nedjelju u Novom Golubovcu pobijedio Milengrad 2005. 5:2 i jesen završava na 6. mjestu sa 14 bodova. Slijede Desinić sa 11, Đalski sa 9 i utakmicom manje, Toplice su na 8 bodova, a na zadnja dva mjesta su Milengrad 2005 sa 6 i Omladinac sa 4 boda.

2. zagorska nogometna liga: 6. kolo (zaostale utakmice)