Toplice 2 i dalje na vrhu

Odbojka, 4. HOL sjever, 8. kolo: skupina A: Team – Toplice 2 0:3; Lepoglava – Bedex 3 3:0; skupina B: Nedelišće Elting – Toplice 3 3:0

Odigrano je i 8. kolo u 4. HOL sjever u skupinama A i B. U skupini A vodeće Toplice 2 gostovale su U Ljubeščici kod ekipe Team i stigle do nove pobjede. Bio je to susret zadnje i vodeće ekipe, pa je pobjeda, očekivano bila vrlo uvjerljiva po setovima 14:25, 13:25 i 10:25. Za Toplice 2 igrale su: Veronika Mužar, Vida Bastić, Ines Đurđan, Lana Horvatiček (kap.), Erin Juranić, Vievienne Reister, Rania Gerdin, Marija Šturman; trener Robert Halapir.

Bedex 3 je gostovao kod Lepoglave. Domaće odbojkašice slavile su sa 3:0. Prvi set Lepoglava je osovjila sa uvjerljivih 25:10, da bi Bedex 3 u drugom setu se malo približio. Set je završio 25:20. Lepoglava je slavila i u trećem setu, sa 25:17. Za Bedex 3 igrale su: Gabrijela Brestovečki, Mia Herceg, Marta Lež (kap.), Helena Vučković, Natali Horvat, Tia Glumpak, Iva Meštrović, Iva Sopina, Karla Ptičar, Paula Babić, Tea Bezjak; trenerica Marija Srebak. Toplice 2 vode sa maksimalnih 16 bodova, dok je Bedex 3 na šestom mjestu sa četiri boda. U 9. kolu Toplice 2 dočekuju Ivanec 4, a Bedex 3 dočekuje Team.

U skupini B natječu se Toplice 3, koje su u ovom kolu gostovale kod Nedelišća Elting. Domaće su prvi set osvojile sa uvjerljivih 25:14, a u drugom su se igračice Toplica 3 držale do same završnice, no set odlazi opet na stranu domaćih odbojkašica sa 26:24. U trećem setu bilo je 25:20, za konačnih 3:0. Za Toplice 3 su nastupile: Magdalena Korade, Viktorija Reister, Ana Siročić,  Mia Vrančić (kap.), Nea Herceg,  Ema Markuš, Marta Šoštarko; trener: Dario Zagvozda. U 9. kolu Toplice 3 dočekuju Kaštel 3, a trenutno drže 7. mjesto sa 4 boda.