Straža opet 'samo' do boda

4. NL – središte skupina A: 23. kolo: Straža – Odra 1:1

• Viktor Beram .JPG

Viktor Beram

U 23. kolu 4. NL središte Skupina A Straža je dočekala Odru. Bila je to utakmica u kojoj se Straža nadala da može do pobjede, nakon nekoliko propuštenih prilika, kad su vodili protiv ekipa iz gornjeg dijela ljestvice. Odra ne spada u tu kategoriju, pa je nada bila tim veća. Iako i domaćini imaju problema sa širinom klupe, gosti su na ovu utakmicu stigli sa samo jednom zamjenom. I opet je u Humu na Sutli viđeno nešto što se ponavlja, a to je vodstvo Straže, i povratak gosta. Već u 20. minuti Viktor Beram je doveo Stražu u vodstvo i sa 1:0 otišlo se na odmor. No, Straža opet nije izdržala, jer je u 76. minuti Matija Filipović izjednačio. Tako je Straža opet uzela 'samo'  bod, no i dalje nije daleko od Blata i Brezovice, točnije jedan i tri boda. U 24. kolu Straža gostuje kod Brezovice, u derbiju začelja i to je utakmica u kojoj je pobjeda imperativ.