Zagorec KR „tricom“ do zasluženog slavlja

28. kolo III. NL-centar, ZAGOREC KR – Kurilovec 3:0 (1:0)

Više nego zasluženo Krapinačni su upisali tri nova boda u 28. kolu III. NL-centar. Kurilovec je bio dobar protivnik, no Zagorec KR na kraju je uvjerljivo slavio s 3:0.

U svom stilu Krapinčani su utakmicu otvorili visokim presingom i dominacijom. Plod takve igre bio je vodeći pogodak Stiperskog u 17. minuti nakon odličnog ubačaja Turniškog na drugu stativu gdje se našao mladi napadač domaćih i pogodio za 1:0. U 52. minuti u kaznenom prostoru gostiju srušen je Hanžić, pa je sudac Komesar dosudio kazneni udarac. S „bijele točke“ na 2:0 povisio je mladi Bračević koji se nažalost kasnije ozlijedio, nadamo se ne ozbiljnije. Gosti su nakon bacili sve karte u napad, no nisu uspjeli postići pogodak. Na kraju u sudačkoj nadoknadi Strabić je uspješno završio jednu kontru Zagorca za konaćnih 3:0.

ZAGOREC KR – KURILOVEC 3:0 (1:0)

KRAPINA: ŠRC Podgora, GLEDATELJA: 100, SUCI: Komesar, Rašić i Bilć.

STRIJELAC: 1:0 Stiperski 17', 2:0 Bračević 52' (11m), 3:0 Strabić 90'+3.

ZAGOREC KR: Bruči, Štimac, Stiperski, Topolovec (46' Bračević, 79' Frinčić), Turniški (61' Korytskyi), Jiakponna, Šimunić, Krznar (46' Strabić), Landripet, Jazbec, Hanžić (70' Brebrić). TRENER: Tihomir Šeperac

KURILOVEC: Tor, Šarić (67' Milković), Knežić (76' Pušić), Mrvičin (54' Chukwu), Ćosić, Sedlaček, Bolješić (46' Bradić), Žlebečić, Lukavečki, Završki, Blagoev (54' Rojka). TRENER: Senad Harambašić