Poraz u zadnjoj minuti

3. HRL središte: 24. kolo: RK Bedekovčina – RK Rekreativac 32:33

Dejan Končić

Rukometaši Bedekovčine u 24. kolu 3. HRL središte dočekali su Rekreativac, koji je na ljestvici pri samome dnu, ali je ovaj puta odnio bodove iz Bedekovčine. Nakon izjednačenog početka, gosti su se sredinom prvog poluvremena odvojili i na odmor otišli sa plus šest (14:20). U nastavku, Bedekovčina se nije predavala i jednom ozbiljnom serijom na 20:27, vratila se u igru, nakon pet uzastopnih golova. U završnici je na 28:31 stigla nova serija za izjednačenje na 31:31. U 59. minuti Bojan Crnojević dovodi opet Rekreativac do vodstva, da bi Dejan Končić u zadnjoj minuti izjednačio. No, ostalo je još dovoljno vremena i Crnojević novim golom postavlja konačnih 32:33. I za domaćine je bilo još vremena za zadnji napad, no u zadnjim sekundama s desnog krila Lovro Jambrek nije zabio za barem bod. Končić je predvodio Bedekovčinu sa 14 golova, Nino Franković za Rekreativac je zabio sedam, a Crnojević dodao šest golova. Na ljestvici Bedekovčina drži četvrto mjesto sa 28 bodova, a u 25. kolu gostuje kod Odeme.

RK BEDEKOVČINA – RK REKREATIVAC 32:33 (14:20)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina, GLEDATELJA: 50

Suci: P. Buhin, M. Melnjak (oba Vidovec)

BEDEKOVČINA: Pavetić, Turković 2, Srebačić 1, Martinić, Mohač 4, Skočaj Jambrek 1, Šoštar, D. Končić 14(4) Kuleš 1, Klanjčić, Jurina 3, Pripeljaš 6, Žlabur, Brestovečki, Postonjski; Zlatko Belančić