Pobjeda za drugo mjesto

3. HRL središte: 13. kolo: RK Zagorica – RK Bedekovčina 28:31

Rukometaši Bedekovčine su u 13. kolu 3. HRL središte gostovali kod Zagorice. U prvom poluvremenu ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, a na odmor je sa prednošću otišla Zagorica )15:14). No, u nastavku Bedekovčina u jedno trenutku radi seriju od četiri uzastopna gola i preokreće na 19:22. Do kraja Bedekovčina održava prednost i dolazi do konačnih 31:25. Čak 13 golova zabio je Dejan Končić, sedam je dodao Tihomir Pripeljaš, a šest Karlo Jurina. Bila je to zadnja utakmica prvog dijela sezone za Bedekovčinu, koja će u 14. kolu 17. veljače gostovati kod Metalca 2. Ovaj prvi dio prvenstva Bedekovčina je završila na kraju na drugom mjestu sa 18 bodova.

RK ZAGORICA – RK BEDEKOVČINA 28:31 (15:14)

VELIKA GORICA: SD Srednja strukovna škola Velika Gorica; GLEDATELJA: 40

SUCI: Huremović (Petrinja) i Matejaš (Lipovljani)

BEDEKOVČINA: Majer, Turković, Srebačić 2, Martinić, Skočaj, Jambrek 2, Petrovečki 1, Končić 13(1), Kelemen, Jurina 6, Pripeljaš 7; trener: Zlatko Belančić