Pobjeda Bedexa 2

Odbojka, 3. HOL sjever: 11. kolo: Cratis Varaždin 3 – Bedex 2 0:3, Toplice 1 – Totovec 1 odgođeno

Nastavljeno je natjecanje u 3. HOL sjever, u kojoj se natječu i dvije zagorske ekipe. I dok je utakmica Toplice 1 – Totovec 1 odgođena, Bedex 2 stigao je do nove pobjede. Iako bez dvije ključne igračice, Bedex 2 je stigao do još jedne pobjede i to 3:0 kod Cratis Varaždina 3. Najneizvjesniji je bio prvi set, kojeg je Bedex 2 dobio sa 25:23, a u sljedeća dva seta bilo je sigurnijih 25:17 i 25:20. Za Bedex 2 igrale su: Iva Gorički, Lucija Prančić, Lucija Mrkoci, Ana Sedak Benčić, Ema Ocvirek (kap.), Rea Herceg, Gabrijela Vurnek, Laura Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić. Bedex 2 na ljestvici drži četvrto mjesto sa 16 bodova, dok su Toplice jedan na osmom mjestu sa četiri boda. U 12. kolu, Bedex 2 dočekuje Ludbreg 1, a Toplic1 gostuju kod OK Plavi 2.