Nove tri pobjede mladih rukometaša Bedekovčine

Rukomet, 2. HRL, U-11, U-13, U-15,

U ligama mlađih kategorija, 2. HRL u ovoj sezoni Bedekovčina se natječe u tri kategorije. U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je u 6. kolu trebala gostovati kod Trnja, no dobila je utakmicu bez borbe 10:0. Bedekovčina u 7. kolu dočekuje Metalac 2. U 5. kolu 2. HRL U – 13 skupina B Bedekovčina je gostovala kod Sloge SN i slavila sa visokih 41:12. Na poluvremenu je bilo 18:8, a u nastavku Bedekovčina je primila samo 4 gola, iako je igrala sa samo sedma igrača. Ivan Rozijan zabio je 12 golova, Ivano Postojnski 10. Za Bedekovčinu su igrali: Jakov Papišta, Ivan Rozijan 12(1), Ivano Postonjski 10, Martin Gorički 6(1), David Brestovečki 2, Matija Novosel 8, David Novosel 3;  treneri: Luka Mlinarić i Denis Mikulec. Bedekovčina vodi na ljestvici ove skupine sa maksimalnih 10 bodova, a u 6. kolu gostuje kod Dinama Zagreb 3. U 8. kolu U-15 lige  Bedekovčina je dočekala Pavleke i stigla do sigurna pobjede 34:20. Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu, kada je bio plus 10 (16:6). Kod Bedekovčine najefikasniji su bili Igor Klanjčić sa 8 i Robert Galic sa 10 golova. Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Robert Galic 10(1), Leo Tenšek 2, Igor Klanjčić 8, Marko Topolovec, Karlo Brestovečki 4, Lovro Vagan, Jakov Papišta, Lovro Papišta 1, Nikola Žlabur 2, Nik Vurnek 1, Rok Končić, Sebastijan Sovec 5, Lovro Tenšek, Tin Vurnek 1, trener: Denis Mikulec. Na ljestvici Bedekovčina ima 10 bodova, a u 9. kolu gostuje od ekipe Makismir Pastela 2.