Krapinski Zagorec upisao četvrti uzastopni poraz u prvenstvu

Lučko je Zagorcu nanijelo četvrti uzastopni poraz u prvenstvu. Od prve minute Lučko je preuzelo igru i u razmaku od samo pet minuta, 33.i 38. minuta, došlo do visokog vodstva od 2:0. Nada se u Krapini javila nakon pogotka Stiperskog u 43. minuti da bi u drugom poluvremenu ulaskom Krznara Zagorec odlično počeo i iz opravdano dosuđenog jedanaesterca kojeg je u 56. minuti realizirao Bračević došao do izjednačenja. No, Lučko se budi i samo dvanaest minuta kasnije preko Fahada dolazi u vodstvo od 3:2 i do konačne pobjede.

Zagorec – Lučko 2:3
Stadion Zagorca. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Bogdanić ( Sisak ) 7. Pomoćnici: Marko Matić ( Velika Gorica ), Matej Markoci ( Mraclin).
Strijelci: 0:1 Čićković 33; 0:2 Brekalo 38; 1:2 Stiperski 43; 2:2 Bračević 56 – 11m; 2:3 Fahad 68..

Zagorec: Bruči 6; Landripet 6; Štimac 6; Paradžik 6; Bračević 6,5 ( 77. Topolovec - ); Jazbec 6,5; Stiperski 6,5 ( 77. Brebrić - ); Žitković 5,5 ( 46. Krznar 6,5 ); Uchida 6 ( 64. Nasri 6 ); Christian 6,5; Bajan 6 ( 86. Ambrosio - ). Trener: Ivan Zubić 6,5.

Lučko: Javor 6,5; Kerman 7; Brekalo 7 ( 81. Čičak - ); M. Pavlak 7 ( 57. Musa 6,5 ); Prenkpalaj 6,5 ( 57. Fahad 6,5 ); Srpak 7; Čićković 7 ( 90+2 Pinheiro - ); L. Pavlak 7,5; Serdarušić 7,5; Jazvić 7; Bubnić 7. Trener: Perica Vidak 7.
Igrač utakmice: Luka Pavlak.