Povratak pobjedama

3. HRL središte: 6. kolo: RK Bedekovčina – RK Gorica 2 31:23

Rukometaši Bedekovčine su u 6. kolu 3. HRL središte dočekali Goricu 2. Bedekovčina je krenula sa tri pobjede, nakon toga doživjela je dva poraza, pa se sada nadala povratku pobjedama. No, Gorica je stigla sa samo jednim porazom. Bedekovčina je krenula odlično i brzo stigla do osjetne prednosti, 6:1. No, nakon toga i Gorica uzvraća jednakom mjestom, pa je na polovici prvog dijela 7:7. Gosti nakon toga dolaze i do 11:13, da i Bedekovčina završila poluvrijeme sa pet uzastopnih golova za vodstvo na odmoru 16:13. U nastavku više-manje igra se gol za gol do završnice, ali na 26:22 domaćini rade seriju 5:1 za konačnih, na kraju uvjerljivih 31:23. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić sa 11 i Marko Mohač sa 7 golova, dok je najefikasniji u Gorici bio Patrik Varjačić sa 9 golova. Bedekovčina tako sada ima 8 bodova, a u 7. kolu gostuje kod Ivanić Grada.

RK BEDEKOVČINA – RK GORICA 2 31:23 (16:13)