Pobjeda Bedexa 2, poraz Toplica 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 2. kolo: Totovec 1 – Toplice 1 3:0, Bedex 2 – Kitro Varaždin 3 3:0

U 3. HOL sjever, gdje ove sezone igraju od zagorskih predstavnika Toplice 1 i Bedex 2 odigrano je i 2. kolo. Toplice 1 su gostovale kod Totovca 1. Domaće su odbojkašice prvi set dobile sa uvjerljivih 25:8. U drugom setu bilo je više borbe, no i on je završio za Totovec 1 25:21, da bi u trećem domaće odbojkašice slavile sa 25:15. Za Toplice 1 nastupile su: Korina Sedak, Hana Preis, Veronika Mužar, Antonija Pozaić (kap), Nikolina Posarić, Ana Sedak Benčić, Vita Bastić, Lana Halapir; trener Robert Halapir.

Bedex 2 je pak dočekao Kitro Varaždin 3 i slavio sa 3:0. Već je prvi set pokazao da je kvaliteta na strani Bedexa 2, koji je slavio sa 25:8. U preostala dva seta gošće su uzele nešto više bodova, no i ta dva završila su u korist domaćih odbojkašica, sa 25:19 i 25:18. Za Bedex 2 igrale su: Ema Jambrek (kap.), Lucija Mrkoci, Lucija Prančić, Laura Mrkoci, Marta Vurnek, Gabriela Vurnek, Ema Ocvirek, Dorotea Prančić, Iva Gorički, trenerica Ivana Čehulić. U 3. kolu Toplice 1 dočekuju ekipi Plavi 2, a Bedex 2 gostuje kod Ludbrega 1.