Uhićen napadač koji je noćas izbo policajca. Policajac je teško ozlijeđen

Autor zagorje.com
Policija PIXSELL.jpg

Foto: Ilustracija Pixsell

Kao što smo već izvijestili rano jutros OVDJE, policijski službenik teško je ozlijeđen u napadu koji se dogodio sinoć u Splitu dok nije bio na dužnosti. Kako je izvijestila policija, napad se zbio oko 22:45 sati, a policajac, koji je bio u civilnoj odjeći, ozlijeđen je oštrim predmetom.

Odmah je prevezen u bolnicu gdje mu je pružena liječnička pomoć. Zbog teških tjelesnih ozljeda zadržan je na daljnjem liječenju.

Iz policije su uputili poruku podrške ozlijeđenom kolegi i njegovoj obitelji. "Nadamo se da će se naš kolega, uz pomoć liječnika, oporaviti, mislimo na njega, uz njega smo i njegovu obitelj u ovim zahtjevnim trenucima", poručili su.

Jedna osoba koja se dovodi u vezu s napadom privedena je i nalazi se pod nadzorom policije. U tijeku je kriminalističko istraživanje kako bi se utvrdile sve okolnosti događaja.

Na mjestu napada obavljen je očevid kojim je rukovodila zamjenica županijskog državnog odvjetnika.

NAjčitanije