FOTOGALERIJA: Još jedan koncert sjećanja na Sinišu Jermola
''Ljeto u Mariji Bistrici''

Velika manifestacija Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ''Ljeto u Mariji Bistrici'' nastavljena je jučer i to uz još jedan rock spektakl u Hudekovoj Bašči - Sina memoriam 3 – svirkom za Sinu, u čast Siniše Jermola, velikog bistričkog prijatelja rokenrola, bluesa i dobre glazbe.
FOTOGALERIJU POGLEDAJTE OVDJE
Sina je poznat po brojnim događajima koje je organizirao u svojem bistrou Vikend, od prvog disco kluba u Mariji Bistrici do raznih rock koncerata. Njemu u čast nastupila je i ove godine domaća rock atrakcija Giberry Sons, legendarni usnoharmonikaš Krešo Oremuš i zagorske rock legende – Zadruga.
Hudekova je bašča bila prepuna ljubitelja dobrog rocka i prijatelja Siniše Jermola, koji na taj način održavaju sjećanje na Sinu, koji je prije tri godine, 5. kolovoza iznenada preminuo.
Velika manifestacija Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ''Ljeto u Mariji Bistrici'' nastavlja se danas. Na rasporedu je Retro plesna večer uz Dinu Antonića, u organizaciji Udruge umirovljenika Marija Bistrica. Početak je u 20 sati na središnjem bistričkom trgu. Sutra je na rasporedu još jedno Vozočašće konjskih zaprega u Mariju Bistricu. U mjesecu rujnu u planu su još četiri događanja. Od 4. do 7. rujna Bistrički teatar ''Vende tam'' organizira prvu ''Bistričku kazališnu jesen Vende tam'', u nedjelju 7. rujna na rasporedu je Biciklijada "Selnica – Gusakovec", u subotu 20. rujna na parkiralište na obilaznici Treći zagorski street style show, a posljednji događaj ovogodišnje manifestacije ''Ljeto u Mariji Bistrici'' je još jedan Trail za dušu i tijele Mirko Fulir, 21. rujna.




