Zabok porazom kod Furnira otvorio seriju pripremnih utakmica

Autor tz

Košarkaši Zaboka porazom su otvorili seriju pripremnih utakmica. U Zagrebu ih je ugostio Furnir koji je pobijedio rezultatom 69:64. Poraz je to koji ne zabrinjava. Furnir je znatno jači u odnosu na prošlu sezonu, dok se momčad Zaboka još nije kompletirala. Zbog ozljeda trener Vulić nije imao na discpoziciji Črnjevića i Buljevića, dok se Garrett momčadi priključio nakon utakmice. Zabok je odlično odigrao prvo poluvrijeme koje je dobio rezultatom 43:36. Slijedio je mali pad u trećoj četvrtini, što je domaćima na kraju i donijelo pobjedu. Odličnu utakmicu odigrao je Ivan Kučan koji je zabio 18 koševa, dok su se Lukačić i Tomić zaustavili na 12 koševa.

FURNIR – ZABOK   69:64  (19:22, 17:21, 19:5, 14:16)

FURNIR: Paponja 6, Kalamiza, Kalajžić 3, Vidović 12, Savić 20, Tišma 2, Jurić, Karahodžić 6, Bjelanović 7, Nazor, Bošnjak 13. TRENER: Jeronimo Šarin

ZABOK: Martinko 6, Kučan 18, Prskalo 3, Lukačić 12, Tomić 12, Borovčak 3, Deak 2, Antonić 4, Stipaničev 4. TRENER: Jakša Vulić