Uvjerljivo slavlje Mladosti

Zabočka Mladost uvjerljivo je slavila u utakmici 26. kola IV. NL-središte. U Zaseki je s čistih 4:0 savladan posljednje plasirani Banovac. Domaći su od početka krenuli žestoko, ali prve dvije prave prilike ipak su imali gosti preko Bana u 11. minuti kada je vratnica zaustavila njegov udarac i minutu kasnije preko Savića čiji je udarac završio preko gola. Sve ostalo bilo je na strani domaćina. Mladost je povela u 33. minuti kada je odlični i neumorni Vedriš probio lijevu stranu, a mladi Roko Poslek glavom poslao loptu u mrežu za 1:0. Deset minuta kasnije jednu akciju započinje Poljak koji dodaje Borcu, a ovaj ubacuje za Vedriša koji s pet metara gura loptu u praznu mrežu. Prava malonogometna akcija za 2:0. Dvije minute kasnije asistent je Vedriš, a rutinirani strijelac za 3:0 odlični Borac. U nastavku je tempo malo pao, a domaći su uspjeli zabiti još jedan pogodak za 4:0 i to preko talentiranog Kahline, kojeg je maestralno u priliku doveo Borac. Osim pobjede trenera Zubića može veseliti i odlična igra mladih igrača, prije svih Posleka i Kahline, koji su još uvijek kadeti, ali isto tako i činjenica da se nakon 18 mjeseci pauze zbog ozljede nogometu vratio Dino Hrastinski, koji je odlično odradio nešto više od pola sata utakmice.