Tri poraza zagorskih predstavnika

4. NL – središte A 3. kolo

web 12 09  Filip Merlin .JPG

Jučer je odigrano 5 utakmica 3. kola 4. NL središte, skupina A. Na terenu su bila i tri zagorska predstavnika i svi su doživjeli poraze na gostujućim terenima. Tondach je na poluvremenu vodio 1:0 kod Poleta u Svetoj Klari, ali su domaćini u nastavku okrenuli na 2:1. Straža je minimalno poražena 0:1 kod Duge Rese 1929., dok je Stubica izgubila kod Španskog. Iako je bilo bez golova na odmoru, početkom nastavka, u 16 minuta domaćini su zabili 4 gola, za konačnih 4:0. U preostale dvije utakmice jučer Zagreb je sa 6:0 pobijedio Brezovicu, a Dinamo OO je sa 2:0 svladao Prečko. Danas se igraju još tri utakmice, sve tri u Zagorju. Mladost u Zaboku ganja prvu pobjedu već od 10 sati protiv Slunja, a u 17.30 Klanjec dočekuje Odru, također u pokušaju da dođe do prve pobjede. U isto vrijeme Golubovec, koji je jedina u prva dva kola imao obje pobjede, dočekuje Blato. Donosimo rezultate, strijelce i ljestvicu, nakon nepotpunog 3. kola, na kojoj je Golubovec i bez današnje utakmice na 3. mjestu. Stubica je 7., Straža 11., Mladost Z 12., Klanjec 14., a Tondach 15.