Toplice 2 uvjerljive

Odbojka, 4. HOL sjever: 8. kolo: Toplice 2 – Kitro Varaždin 4 3:0

SPORT 29.11_ODBOJKA 4. HOL SJEVER TOPLICE 2 UVJERLJIVE .jpg

Odigrano je 8. kolo u 4. HOL sjever, ali ne cjelovito. Naime, na zahtjev Nedelišća Elting utakmica Bedex 2 – Nedelišće Elting 2 je odgođena. Toplice 2 su dočekale Kitro Varaždin 4 i stigle do čiste pobjede 3:0. U prvom setu je bilo 25:16, a u drugom čak 25:10. U trećem setu gošće su bile najbliže, ali ipak Toplice 2 slave sa 25:21 i dolaze do sva tri boda i čiste 3:0 pobjede. Za Toplice 2 igrale su: Ana Sedak Benčić, Jana Piljek, Korina Sedak, Paula Posarić, Lana Šuper, Nikolina Posarić, Tea Đurek, Lana Hlupić, Lana Halapir i Antonija Pozaić (kap.), trener Robert Halapir. Bedex 2 je još bez poraza, ali sa 18 bodova i dvije utakmice manje drži treće mjesto, dok su Toplice 2 na šestom mjestu sa 12 bodova. U 9. kolu Bedex 2 dočekuje Kitro Varaždin 3, a Toplice 2 gostuju kod Ivanca 4.