Toplice 2 do pobjede u Lepoglavi

Odbojka, 4. HOL sjever: 9. kolo: ŽOK Lepoglava 2 – ŽOK Toplice 2 2:3

U subotu su odbojkašice Toplica 2 imale novi ispit u 4. HOL sjever. Ovaj puta na rasporedu je bilo gostovanje kod ŽOK Lepoglava 2. Bila je to jedna vrlo uzbudljiva utakmica u kojoj su Toplice 2 nakon velikog preokreta stigle do pobjede. Naime, Lepoglava 2 krenula je dobro i dobila prva dva seta sa 25:17 i 25:21. No, Toplice 2 se ne predaju i dobivaju treći set sa 25:18 i vraćaju se u utakmicu. U 4. setu postalo je jasno da gošće mogu do potpunog preokreta, jer set dobivaju sa uvjerljivih 25:13. U 5. setu Toplice 2 nastavljaju seriju i sa 15:10 osiguravaju ukupno pobjedu. Za Toplice 2 igrale su: Paula Posarić, Antonija Pozaić, Eva Macan, Patricija Spevec, Lana Horvatiček, Rania Gerdin, Lana Halapir, Nikolina Posarić i Ana Sedak Benčić; trener Robert Halapir. Nakon ovog kola Toplice 2 drže 4. mjesto sa 8 bodova. U slijedećem nastupu Toplice 2 će u 11. kolu za dva tjedna gostovati kod OK Plavi 2.