Stubica i Straža remizirali u zagorskom derbiju IV. NL-središte Zagreb

U zagorskom derbiju u okviru 7. kola IV. NL-središte Zagreb, Stubica i Straža podijelili su bodove

IMG_3340.JPG

U zagorskom derbiju u okviru 7. kola IV. NL-središte Zagreb, Stubica i Straža podijelili su bodove. Nakon 90 minuta završilo je 1:1. Bila je to otvorena utakmica koja je domaćin imao vodstvo do dvije minute prije kraja, a onda je prosuo sva tri boda. Domaći su poveli nakon kornera u 18. minuti kada se lopta odbila do Draškovića koji ju sprema u mrežu za 1:0. Dvije minute prije kraja Špoljar koristi grešku domaćih na sredini terena i odličnim udarcem postavlja konačnih 1:1. Uz dva pogotka bilo je i nekoliko odličnih prilika s jedne i druge strane, pa je remi možda i najpravedniji ishod s kojim su sigurno zadovoljniji gosti.

STUBICA – STRAŽA 1:1 (1:0)
DONJA STUBICA: Igralište NK Stubica.SUCI: Ćurdo, Brezić, Vrbanec i Brkić (svi iz Zagreba). DELEGAT: Uroić (Gradec)
STRIJELCI: 1:0 – Maček 12', 1:1 – Špoljar 88'
STUBICA: Rajilić, Matuša, Šimunjak, Čekolj, Maček (od 42' Pirički), Strabić, Pišković, Drempetić, Mario Landripet, Mihovljanec (od 61' Marjanović), Mateo Landripet. TRENER: Koletić
STRAŽA: Drašković, Krsnik (od 76' Križanec), Rafaj (od 46' Leško), Biruš(od 30' Špoljar), Hustić, M. Čuček (od 46 Konjić), M. Pavić, Rilov, Ilić, G. Čuček, Peček (od 46' J. Pavić).