Preokretom skočili na drugo mjesto

4. NL – središte skupina A: 27. kolo: Tondach – Brezovica 2:1

SPORT 13.9_NOGOMET 4. NL SREDIŠTE SKUPINA A PETICA TONDACHA U VOJNIĆU  Karlo Bobinec .JPG

U 27. kolu 4. NL središte skupina A Tondach je u zaostaloj utakmici dočekao Brezovicu. Nakon vrijedne pobjede kod Blata, Tondach je dočekao ekipu, s kojom se bori za drugo mjesto, jer prije utakmice zaostajao je za tim drugim mjestom samo bod. Nije bilo lako, jer na kraju sezone polako sve više problema Tondach ima sa kadrom, pa je tako i ovaj puta nedostajalo nekoliko standardnih igrača. Ali ipak vidi se dizanje forme, te je ekipa iz Bedekovčine u ovaj utakmici stigla preokretom do sva tri boda i popela se na drugo mjesto. Nije počelo dobro po domaćine, jer je već u 8. minuti Veno Smolčić zabio za 0:1 i tim se rezultatom otišlo na odmor. No, vrlo brzo u nastavku Marko Mlinarić, već u 48. minuti izjednačava, da bi Karlo Bobinec u 64. minuti zabio za 2:1, vodstvo koje je Tondach sačuvao do kraja i na ljestvici preuzeo drugo mjesto. Tondach ima 50 bodova, dva više od Brezovice i pet više od Blata pa će tako u subotu u zagorskom derbiju kao drugi dočekati vodeći Golubovec, koji mu bježi 17 bodova.