Poraz Tondacha kod Zagreba, Klanjcu i Mladosti Z po bod

Autor E. Lacković

4. NL – središte A 1. kolo

sport

Krenulo je natjecanje u 4. NL središte skupina A, u kojoj se ove sezone u konkurenciji ukupno 16 klubova grada Zagreba i karlovačke županije natječe i 6 ekipa iz krapinsko-zagorske županije. Kasnije danas od 17.30 sati, očekuje nas zagorski derbi u Novom Golubovcu, gdje Golubovec dočekuje Stražu, dok će u isto vrijeme Stubica biti domaćin Brezovici. Bit će to zadnje dvije utakmice 1. kola. Već jutros Mladost je u Zaboku odigrala 0:0 protiv Prečkog, dok je pet utakmica odigrano jučer. Klanjec je osvojio vrijedan bod kod Dinama u Odranskom Obrežu, koji je zadnju sezonu završio na 4. mjestu. Mjesto iznad njega bio je Zagreb, koji ove sezona želi plasman u 3. ligu. Upravo kod Zagreba gostovao je Tondach. Domaćini su slavili sa 4:0. Poveli su golom F. Medića u 31. minuti. U nastavku Regović je u 64. povisio na 2:0, a L. Medić iz penala u 76. na 3:0. F. Medić je zabio svoj drugi gol u 87. minuti za 4:0, da bi konačnih 4:1 postavio Boronjek, zabivši za Tondach u 2. minuti sučeve nadoknade. U jučerašnjim utakmicama slavilo je i Špansko 3:0 protiv Blata, dok su 3 susreta završila bez pobjednika. Donosimo rezultate, strijelce i ljestvicu, nakon nepotpunog 1. kola.

4. NL središte A 2021/22. 1. kolo, 28. i 29.08.2021.