Pobjede Bedexa 2 i Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 7. kolo: Bedex 2 – Kaštel 3 3:0, Vinica 2 – Toplice 2 1:3

Iza nas je i 7. kolo u 4. HOL sjever, sa nova dva nastupa dvije zagorske ekipe. Bedex 2 stigao je do nove i to uvjerljive pobjede. Ovoga puta u Bedekovčinu je stigla ekipa Kaštel 3 i ostala bez ikakve šanse. Bedex 2 je slavio sa 3:0, a sva tri seta bila su uvjerljivo na strani domaćih odbojkašica, prva dva po 25:14, a treći 25:15. Za Bedex 2 igrale su: Ema Jambrek (kap.), Dorotea Fernežir, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Nika Granc, Ema Ocvirek, Darija Ban, Gabrijela Vurnek, Eva Špiljak, Dora Novosel; trenerica Ivana Čehulić. Toplice 2 su pak gostovale i to kod Vinice 2 i stigle do 3:1 pobjede. Prvi je set bio jako izjednačen, ali u završnici Toplice ga osvajaju sa 26:24. U drugom domaće dolaze do uvjerljivih 25:11. No, gotovo jednako uvjerljivo Toplice 2 dobivaju treći set, sa 25:14, a onda i sa 25:19 dovršavaju posao za 3:1 i nova tri boda. Za Toplice 2 igrale su: Patricija Spevec, Veronika Mužar, Petra Žigovečki, Korina Sedak, Ana Sedak Benčić, Paula Posarić, Ema Macan, Antonija Pozaić (kap.), Vida Bastić i Ana Poljak. Bedex 2 je na drugom mjestu sa svim pobjedama i 18 bodova, ali i utakmicom manje, Toplice 2 su šeste sa 9 bodova i utakmicom manje. U 8. kolu Toplice 2 dočekuju Kitro Varaždin 4, a Bedex 2 je domaćin Nedelišće Eltingu 2.