Nova pobjeda Bedexa 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 18. kolo: Kaštel 3 – Bedex 2 0:3; Toplice 2 – Vinica 2 odgoda

SPORT 21.3_ODBOJKA 4. HOL SJEVER NOVA POBJEDA BEDEXA 2 .jpg

Proteklog vikenda u 4. HOL sjever, na rasporedu je bilo 18. kolo. Nakon zagorskog derbija u 17. kolu Bedex 2 je ovaj puta gostovao kod Kaštela 3, a Toplice 2 su trebale dočekati Vinicu 2. Vodeća ekipa lige Bedex 2 nije imao nikakvih problema kod Kaštela 3. Već u prvom setu djevojke iz Bedekovčine pokazale su kvalitetu i slavile sa 25:12. Uvjerljivost je pala u nastavku, ali pobjeda ni u jednom trenutku nije došla u pitanje. Drugi set završio je 25:19, a treći 25:16 za Bedex 2, za koji su igrale: Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Dora Prančić, Laura Mrkoci, Nika Granc, Ema Ocvirek, Darija Ban, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Eva Špiljak; trenerica Ivana Čehulić. Utakmica Toplice 2 – Vinca 2 je odgođena. Bedex 2 je i dalje u sigurnom vodstvu sa 51 bodom, a Toplice 2 se nalaze na šestom mjestu sa 26 bodova. U 19. kolu Toplice 2 gostuju kod Kitro Varaždina 4, a Bedex 2 kod Nedelišće Eltinga 2.