Gaj pobjednički kroz Vrapče

28. kolo III. NL-centar, Vrapče – GAJ MAČE 1:2 (0:1)

VRAPČE - GAJ MAČE.JPG

Nogometaši Gaja zasluženo su stigli do još jedne gostujuće pobjede. U 28. kolu III. NL-centar Gaj je slavio protiv Vrapča rezultatom 2:1. Od samog početka Gaj je bio dominantnija momčad. Već u 11. minuti Deak je dao odličan pas za Nikolića, ovaj je majstorski primirio loptu i školski pogodio prvi čošak za 0:1. Četiri minute kasnije nakon dugog auta Sambola Mazalović prijeti glavom, ali je zamalo neprecizan. Domaći opasno prijete u 43. minuti kada je Tomšić probio desnu strani i dobro ubacio za Tolića koji puca glavom, no Babić bez problema kroti njegov udarac.

Tek što se krenulo u nastavak Tomšić daje dobar pas za Markušića koji i nije najbolje pucao, no Babić je loše reaigrao i lopta je odsjela u mreži za 1:1. Babić se za ovaj propust iskupio u 65. minuti kada je sjajno obranio odličan udarac Vučemilović-Vranjića s 25 metara udaljenosti. U 74. minuti Nikolić kreće sam prema vratima Šulentića, zaobilazi ga i kada su već svi vidjeli loptu u mreži o Vučemilović-Vranjić uspio ju je s gol-crte izbaciti u polje. Nakon jedne duge akcije cijelog veznog reda Gaja lopta dolazi do Šoštarić koji odlično na drugoj stativi uočava Haramusteka, a ovaj zabija za konačnih 1:2. Mogao je Gaj i uvjerljivije slaviti, no u sudačkoj nadoknadi čisti „zicer“ promašuje Nikolić.

VRAPČE – GAJ MAČE 1:2 (0:1)

VRAPČE: igralište NK Vrapče, GLEDATELJA: 100, SUCI: Crnojević, Šaškoi Rožanković.

STRIJELCI: 0:1 Nikolić 12', 1:1 Markušić 48', 1:2 Haramustek 82'.

VRAPČE: Šulentić, L. Marić (83' V. Marić), Vučemilović-Vranjić, Gjaja, Fernandes (65' Pudić), Maciel, Tomšić, Kelava, Tolić (83' Perinić), Markušić. TRENER: Denis Bezer

GAJ MAČE: Babić, Deak (46' Sedak), Sambol, Haramustek, Šaban (84' Postonjski), Nikolić (90' Dačnik-Kovačić), Plehan (46' Šoštarić), Kovač, Baneković (46' Kovačić), Ristovski, Mazalović. TRENER: Marijan Glavica