Fantastična Straža srušila Brezovicu

4. NL – središte skupina A: 25. kolo: Straža – Brezovica 4:1

SPORT 13.9_NOGOMET 4. NL SREDIŠTE SKUPINA A  STRAŽA PORAŽENA KOD ŠPANSKOG  Borna Vidiček .JPG

U 25. kolu 4. NL središte skupina A Straža je dočekala Brezovicu. Bila je to druga uzastopna domaća utakmica Straže, težak izazov protiv Brezovice, koja ima najbolji proljetni učinak, sa samo jednim remijem i to kolo prije ovoga, kod kuće protiv Vojnića '95. No, već u najavi utakmicu u Humu na Sutli nisi skrivali optimizam i vjeru da mogu. Od samog početka to su pokazivali i na terenu, a u 23. minuti je igrač sa brojem 23. Borna Vidićek zabo za 1:0. Sa tim se rezultatom otišlo na odmor. Drugo poluvrijeme započelo je baš pravim šokom za goste i praktički rješenjem utakmice u samo dvije minute. Naime, odmah u 46. minuti Jan Kodelič ja doveo Stražu do 2:0, da bi već u 47. minuti Vidićek svojim drugim golom povisio na 3:0. Svaku dvojbu, ako ih je uopće i bilo riješio je Alen Neskić u 73 minuti golom za 4:0. Fran Kulašević je u 79. ipak zabio počasni gol za konačnih 4:1. Velika pobjeda Straže protiv ekipa, kojoj je to prvi proljetni poraz. Već u srijedu Stražu čeka veliki zagorski derbi kod Tondacha, a slijedeće subote opet poziv navijačima na novu domaću utakmicu, protiv još jedne ekipe iz vrha – Blata.

4. NL – središte skupina A, 25. kolo

STRAŽA – BREZOVICA 4:1 (1:0)

SUCI: Šalković, Tuđa, Horvat  GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Vidićek 23', 2:0 Kodelič 46', 3:0 Vidićek 47', 4:0 Neskić 73', 4:1 Kulašević 79'

STRAŽA: Majer, Rafaj (88' Konjić), Kodelić, Gajster, Janžek, Beram, Neskić, Vidićek (90+1' Bračun), Kampuš (46' Firer), G. Čuček, Petrović; trener: Mladen Mikša

BREZOVICA: Pervan, Puntarić, Skender (71' Đuričić), Miličević (71' Kulašević), Celiček, R. Gorše (46' Smolčić), Relja (50' Fabijanec), Sokić, L. Gorše (50' Hercigonja), Šinko (71' Šegota), Kolar; trener: Ivan Klarić