Dvije pobjede i dva poraza za Toplice 1

Odbojka, 1.HOL male odbojke – najmlađe kadetkinje U13

Krenula su natjecanja i kod mlađih kategorija za odbojkašice Toplica. U 1. HOL najmlađih kadetkinja male odbojke do 13 godina. U ovoj ligi igra pet ekipa a među njima su i Toplice 1, koje su na prvom okupljanju u Varaždinu u Arena Centru, odigrale četiri utakmice i to sa polovičnim uspjehom. U prvom kolu Toplice 1 su poražene od Kitro Varaždina 1 sa 18:25 i 22:25, a nakon toga su pobijedile Lepoglavu sa 25:17 i 25:0. U neizvjesnoj utakmici Ivanec 1 je slavio protiv Toplica 25:21 i 26:24, da bi na kraju Toplice 1 svoju drugu pobjedu ostvarile protiv Kneginca 25:19 i 25:21.

Inače mala odbojka igra se 4x4 na igralištu dimenzija 7x7, mreža na 210 cm. Igra se na dva dobivena seta, uz uvjet da prvi set igra jedna postava, a drugi set druga postava. Ako dođe do trećeg seta, može igrati bilo tko. Za Toplice 1 igrale su: Vida Bastić, Anja Gradiški, Eva i Nika Grilec, Lara Kralj, Marta Šoštarko, Elena Krklec, Karla Večerić, Sara Makek, Dorotea Kroflin, Gabi Pavrlišak, Mia Podgajski, Viktorija Reister, Rea Vorih i Lana Gorički; trener Robert Halapir. Novo okupljanje je na rasporedu 4. prosinca. Inače, Toplice će imati i ekipu u 2. HOL ove kategorije, gdje će se priključiti i Bedex, a prvo okupljanje planirano je krajem studenoga. Također Toplice će imati dvije ekipe u mini odbojci U 11, u 1. i 2. ligi, a Bedex jednu ekipu u 2.HOL. Prvo okupljanje mini odbojke je već slijedeći tjedan za  1. HOL i za dva tjedna u 2. HOL.