3. NL centar: Pobjeda Gaja, poraz Zagorca KR, tri utakmice odgođene

Zagorec Gaj Kup 23.JPG

Danas su na rasporedu bile sve utakmice 14. kola 3. NL centar, no tri su odgođene. Zagorski su predstavnici gostovali, a uspješniji je bio Gaj Mače, koji je slavio kod Ravnica 3:0, dok je Zagorec poražen u Vrapču. 

3. NL – centar, 14. kolo: Vrapče – Zagorec KR 3:1

Vrapče pobjedom zasjelo na prvo mjesto

U 14. kolu 3. NL centar, Zagorec Krapina je gostovao kod Vrapča u derbiju. Krenulo je odlično po Zagorec, koji je Filip Pavlinić doveo u vodstvo u 23. minuti. No, 11 minuta kasnije izjednačio je Matej Kelava i sa 1:1 se otišlo na odmor. U nastavku Vrapče je kompletiralo preokret. U 71. minuti Dino Tomas je doveo domaćine u vodstvo, da bi u 90. minuti Yevhenii Levytskyi postavio konačnih 3:1. Ovom pobjedom Vrapče je izbilo na sam vrh, nakon poraza Inkera.

3. NL – centar, 14. kolo

VRAPČE – ZAGOREC KR 3:1 (1:1)

SUCI: Novak, Žižak, Maleš; GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 0:1 F. Pavlinić 23', 1:1 Kelava 34', 2:1 Tomas 71', 3:1 Levytskyi 90'

VRAPČE: Lukić, Marić (85' Krstanović), Butković, Markušić, Tomas, Kopljar (90+1' Fajdiga), Tomšić (85' Jurak), Ćosić (70' Levytskyi), Kelava (70' Špišić), Krstulović, Pađen; trener: Robert Miloš

ZAGOREC KR: Bruči, Kereša (46' Agbonkhese), Štimac, Frinčić, Čičković, Stiperski (84' Hanžić), Dlesk (74' Turniški), F. Pavlinić, Landripet, Jazbec, K. Pavlinić (84' Ružak); trener: Perica Vidak

 

3. NL – centar, 14. kolo: Ravnice – Gaj Mače 0:3

Važna pobjeda Gaja

U 14. kolu 3. NL centar, Gaj Mače je gostovao kod Ravnica, koje su zadnje na ljestvici i pobjeda za Gaj u toj je utakmici bila imperativ. Do nje su igrači iz Mača i stigli i to sa sigurnih 3:0. Već u trećoj minuti Gaj je stigao do vodstva, a zabio je Ivan Abramović. Sa 0:1 se otišlo a odmor. Odmah na početku nastavka Haj povećava prednost. U 47. minuti pogodio je Franko Blažević. Sve je dvojbe otklonio Martin Šaban u 68. minuti golom za konačnih 0:3. Jesenski dio sezone Gaj će završiti domaćom utakmicom protiv Mladosti iz Petrinje. I u toj utakmici i te kako je potrebna pobjeda, kako bi se koliko-toliko mirnije dočekalo proljeće. 

3. NL – centar, 14. kolo

RAVNICE – GAJ MAČE 0:3

SUCI: Bošnjak, Štibohar, Vidović; GLEDATELJA: 30

STRIJELCI: 0:1 Abramović 3', 0:2 Blažević 47', 0:3 Šaban 68'

RAVNICE: Buljan, Šimić, Kos (81' Hlebec), Glasnović, Šaronja, Ćibarić, Rell, Rmuš (67' Lukač), Matica (67' Opačak), Žejavac (81' Morkovin), Jelavić (83' Salajster); trener: Dražen Bobinec

GAJ MAČE: Mikulić, Kotarski, Mihalić (83' Petek), Sambol, A. Grozdek (61' Krznar), Abramović (83' Plehan), Ostojić, Blažević (86' Kovač), Cicnjak (61' Šaban), Haramustek. Postonjski; trener: Mario Čehulić

U drugim utakmicama dva mala iznenađenja su domaći porazi Inkera od Bistre 0:1 i posebno Samobora od Ponikvi 1:3. Tako je Vrapče na vrhu sa 35 bodova, Inker ima 32, Samobor 31, a Zagorec na četvrtom mjestu ima 26 bodova. Gaj je sada 11. sa 14 bodova, no toliko imaju i Dinamo OO i Mladost P sa utakmicom manje, a HAŠK 1903 ima 11 bodova, ali dvije utakmice manje. Evo svih rezultata i ljestvice, uz napomenu da su tri utakmice zbog lošeg vremena i stanja terena odgođene. 

Rezultati 14. kola:

Vrapče – ZAGOREC KR 3:1

Ravnice – GAJ MAČE 0:3

Maksimir – Trešnjevka 0:0

Inker – Bistra 0:1

Mladost P – Prečko odgoda

Tigar SN Kurilovec odgoda

Samobor – Ponikve 1:3

Dinamo OO – HAŠK 1903 odgoda

 

NAjčitanije