Teška prometna nesreća, poginuo muškarac: 'Probudio nas je strašni prasak'
Jedna muška osoba smrtno je stradala u teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila tijekom noći na državnoj cesti između Požege i Pakraca, u mjestu Kujnik, javlja portal Požega.eu.
Prve informacije govore o tome da se osobni automobil marke Audi, daruvarskih registarskih oznaka, kretao se iz smjera Požege prema Pakracu kada je, iz zasad neutvrđenih razloga, sletio s kolnika i silovito udario u betonski most.
U vozilu se nalazio muškarac star oko 50 godina, koji je od zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu nesreće, navode mediji.
Mještani koji su prvi priskočili u pomoć ispričali su za portal Pozega.eu kako ih je probudio snažan udarac.
“Čuli smo strašan prasak koji nas je probudio. Izašli smo iz kuće i zatekli teško oštećen automobil izvan ceste. Pokušali smo pomoći vozaču i izvući ga iz vozila, ali nismo uspjeli. Ubrzo su stigli i drugi prolaznici, a potom vatrogasci i ekipa Hitne medicinske pomoći. Nažalost, vozaču nije bilo spasa. Nije davao znakove života i pretpostavljamo da je od siline udara preminuo na mjestu”, ispričali su očevici.
Stanovnici tog malenog mjesta navode kako na toj dionici mnogi vozači prebrzo voze te su prometne nesreće učestale na tom području. “Ovdje se vozi kao da je autocesta. Brzine su velike, a nesreće nisu rijetkost. Bilo je samo pitanje vremena kada će se dogoditi ovakva tragedija”, rekla je jedna od mještanki, vidno potresena događajem.
Očevid je u tijeku.