[FOTO] Nesvakidašnja intervencija: Vatrogasci izvlačili kombi s ruba nasipa uz Bednju!
Autor
zagorje.com
Foto: DVD Ludbreg Facebook
Ludbreški vatrogasci jučer su imali nesvakidašnju intervenciju.
Kako su naglasili u DVD-u Ludbreg, u 20.49 zaprimili su dojavu o potrebi izvlačenju kombija u Ulici kardinala Franje Kuharića u Ludbregu. Na mjesto intervencije izašli su s dva vozila i osam vatrogasaca.
– U vatrogasnom domu u pripravnosti su ostala još 2 vatrogasca. Dolaskom na mjesto intervencije utvrdili smo da se radi o kombi vozilu zaglavljenom na rubu nasipa uz rijeku Bednju, pri čemu je postojala opasnost od klizanja vozila u rijeku. Pristupili smo stabilizaciji vozila te njegovom izvlačenju pomoću kamionskog vitla. Intervencija je uspješno završena u 20.55 – zaključili su.