Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Zbog nasilja u obitelji osuđena je 57-godišnjakinja koja je pijana istukla svog muža (57). Dogodilo se to 31. svibnja oko 13.30 sati u vikendici u okolici Koprivnice kada se 57-godišnjakinja pod utjecajem alkohola od 1,49 promila nasilnički ponašala u obitelji, piše Podravski.
Prvo je vikala na muža i vrijeđala ga riječima „đubre jedno, smeće, kurviš, prodo si me svima“ da bi potom uzela daljinski od televizora i bacila ga u zid. Nakon toga je muža i fizički napala. Više puta ga je noktima ogrebla po prsima, a potom ga je više puta otvorenim dlanovima obiju ruka udarila u leđa, no muž pritom nije zadobio liječničku pomoć.
Stigla je policija, 57-godišnjakinja je uhićena te se do sljedećeg dana trijeznila u policijskoj postaji, a potom je stigla na prekršajni odjel suda gdje joj je izrečena novčana kazna od 380 eura, ali kako je dva dana bila uhićena, ostaje joj za platiti 300 eura kazne.