Župan i zamjenica sutra u Krapinskim Toplicama
Nastavljajući s obilascima zagorskih gradova i općina župan Željko Kolar i njegova zamjenica Jasna Petek, u utorak, 28. siječnja, posjetit će Općinu Krapinske Toplice.
Nastavljajući s obilascima zagorskih gradova i općina župan Željko Kolar i njegova zamjenica zadužena za društvene djelatnosti, Jasna Petek, u utorak, 28. siječnja, posjetit će Općinu Krapinske Toplice.
Sastanak s načelnikom Ernestom Svažićem bit će održan od 8 sati u prostorijama Općine, a zatim je na raposredu posjet Osnovnoj školi Krapinske Toplice, te područnim školama u Maloj Erpenji i Gregurovcu. Nakon škola, župan će obići i gradilište nove zgrade Dječjeg vrtića Maslačak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
