Zagorska sirutka s okusom manga i marelice osvojila zlatnu medalju
Na Danima hrvatskih sireva u Ludbregu proizvodi zagorske Mini mljekare Veronika ocijenjeni su izuzetnom kvalitetom i medaljama, a posebni hit bile su sirutke s voćnim okusima
Naša jedina zagorska mljekara, Mini mljekara Veronika iz Desinića na ovogodišnjim Danima hrvatskih sireva održanim u Ludbregu okitila se zlatnim i srebrnim medaljama. Zlatnu medalju osvojila je Veronikina sirutka s okusom manga i marelice te Zagorski maslac, dok su srebrnom medaljom ocijenjeni proizvodi izuzetne kvalitete: Maslo, Slatka Veronika - krem sir i pečene jabuke, domaće kiselo vrhnje i Slatka Veronika - krem sir i šumsko voće.
Manifestaciju ''Dani hrvatskih sireva'' Udruga – hrvatske male mljekare uz pokroviteljstvo Ministarstva poljoprivrede organizira već 11. godinu zaredom s ciljem promocije domaćih, kvalitetnih, autohtonih proizvoda članica udruge. Ove godine domaćin manifestacije bila je mljekara Antuna Bohneca iz Ludbrega.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tomašević izvan sebe, drhti mu glas od šoka: 'HDZ laže, ovo je nezapamćeno nasilje'
Eksplozija u tvornici: ozlijeđeno petero ljudi, prevezeni u Opću bolnicu
Milanović se oglasio oko Vladine intervencije: 'Ovo je nezakonit i piratski akt'
Hajdaš Dončić: E, Andrej, taj film nećeš gledati
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
Nova akcija USKOK-a: Uhićen policajac
Veljača u kinu Regenerator donosi niz nagrađivanih filmskih naslova
Loše vijesti za meteoropate: Stižu južina, zatopljenje i kiša
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
