VELIKA PROSLAVA: 'Baruni' slave 25. godišnjicu osnutka Specijalne jedinice policije u Zagorju i 4. rođendan udruge
Članovi udruge, uz pomoć pokrovitelja, pripremili su bogat program
Udruga veterana specijalne policije Domovinskog rata „Barun“ 19. i 20. kolovoza svečano će obilježiti 25. godišnjicu osnutka Specijalne jedinice policije Policijske uprave krapinsko - zagorske „Barun“ i četvrtu godišnjicu Udruge.
Na ratnoj bazi Specijalne jedinice u Zlataru, u petak, 19. kolovoza, u 11 sati svečano će biti otkrivena spomen ploča, u nazočnosti izaslanika ministra unutarnjih poslova, ministra branitelja, Krapinsko - zagorske županije, Grada Zlatara, Policijske uprave krapinsko - zagorske i ratnih pripadnika Jedinice.
Istog dana će u Stubičkim Toplicama s početkom u 20 sati biti održan koncert Nane Prše i gostiju pod nazivom „Hrvatska narodna škrinjica“. Koncert je poklon Udruge građanima, a ulaz je besplatan. Na Jezeru Jarki u Stubičkim Toplicama, u subotu, 20. kolovoza, bit će održano tradicionalno, peto druženje braniteljskih udruga iz cijele Hrvatske i drugi Memorijal „Josip Mirt-Teček“.
Obilježavanje 25-te godišnjice održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva branitelja, Krapinsko-zagorske županije, Grada Zlatara i Općine Stubičke Toplice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
