Uskoro deseti Memorijal Marko Piljek
Memorijal Marko Piljek je najmnogobrojnije vatrogasno natjecanje u našoj županiji
U subotu 1. rujna održat će se 10. Memorijal Marko Piljek na igralištu DVD-a Pavlovec u Pavlovcu Zabočkom s početkom u 10 sati. Memorijal Marko Piljek je najmnogobrojnije vatrogasno natjecanje u našoj županiji, s preko 700-ak učesnika, a zapravo i lijepa prigoda da se grad Zabok, svi naši sugrađani i sudionici Memorijala sjete Marka Piljeka, 11 -godišnjeg dječaka koji je volio sudjelovati na vatrogasnim vježbama i natjecanjima te je bio aktivan član DVD-a Pavlovec za vrijeme života, sve do 30. kolovoza 2003. kada je tragično nastradao u prometnoj nesreći i preminuo.
Deseti Memorijal Marko Piljek održati će se pod pokroviteljstvom Krapinsko - zagorske županije, Grada Zaboka i Vatrogasne zajednice Grada Zaboka. Na otvaranju 10.Memorijala Marko Piljek sve okupljene pozdraviti će župan Krapinsko-zagorske županije, gradonačelnik grada Zaboka, te predsjednik i zapovjednik Vatrogasne zajednice grada.
Po završetku natjecateljskog djela, u večernjim satima organizatori pozivaju na druženje ispod šatora uz ukusnu hranu i glazbenike iz susjedne Slovenije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stiže velika promjena oko povratne naknade: Više nećemo skupljati samo plastične boce
Iz trgovina se povlači prehrambeni proizvod, može biti opasan za dio građana
Vlasnik kafića moli pomoć: 'Ukrali su mi stolove i stolice s terase. Evo snimke'
Ovo su trenutno najtraženiji radnici u Zagorju
VAŽNO UPOZORENJE: Kruži nova prijevara, ne otvarajte ovakve poruke!
Nesreća u Zagorju: Jedna osoba odvezena u OB Zabok, očevid u tijeku
U bolnici preminuo ubojica šefa zagorske krim policije Roberta Grilca
Detaljna vikend prognoza: Prognostičar objavio što nas čeka do ponedjeljka u Zagorju
Policija: Ne plaćajte ove 'kazne za prometne prekršaje'
Zbog radova: Uskoro bez struje ostaju dijelovi 3 grada i 3 općine u Zagorju
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
