UGODNO IZNENAĐENJE: Zlatarščane dočekale obnovljene klupe
Klupe je samoinicijativno obnovio Dragutin Marković, Zagrepčanin povezan sa Zlatarom, kojem gradonačelnica zahvaljuje na prekrasnoj gesti
Zlatarščane je u četvrtak dočekalo ugodno iznenađenje – u Zlataru su osvanule obnovljene klupe. Samoinicijativno je to djelo je to Dragutina Markovića i njegove tvrtke Due – di d.o.o. iz Tugonice. – Uzeo je klupe i vratio ih obnovljene. Ponekad budeš ugodno iznenađen. Kada ljudi vide da se nešto radi, žele doprinijeti, kao i gospodin Krešimir Fuchs. I sada, nakon, građanskih akcija oko gradskog sata, oglasnog stupa i ukrasnih lanterni, građani Zlatara i njegovi prijatelji nastavljaju s akcijama. Zahvaljujem gospodinu Markoviću na ovoj prekrasnoj gesti – rekla je gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan – Pentek. Dragutin Marković Zagrepčanin je, povezan s Hrvatskim zagorjem, jer mu je supruga rodom iz Belca, a kako saznajemo, uvijek voli pomoći i doprinijeti zajednici, što je potvrdio i ovom gestom.
No, tu nije kraj ugodnim iznenađenjima. Gradonačelnici se javio i Ivica Delimarić iz tvrtke Delmatech - obrta za popravke motornih vozila iz Ratkovca, koji je najavio da će u petak strojem očistiti centar grada. – Bila je to moja ideja, jer se sa strojem ulice čiste brže, detaljnije i efikasnije, da malo doprinesem ljepšem Zlataru u ovo vrijeme održavanje jubilarne manifestacije Dana kajkavskih riječi – rekao nam je Ivica Delimarić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
Dva zagorska derbija
STRAŠNO DOBRA ZABAVA: Pripremite kostime i dođite na najotkačeniji Halloween party u Zagorju!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
