Ubrzajte razvoj startupa i pripremite ga za investicije
Program će poduzetnicima omogućiti razvoj inovativnih poduzetničkih ideja, pripremu za skaliranje i za susret s investitorima rizičnog kapitala
Poduzetnički centar Krapinsko - zagorske županije zajedno s nositeljem programa fondom EFSE (European Fund for Southest Europe) i jednim od najjačih svjetskih akceleratora Startup Wise Guys iz Estonije kao partnerom ponovno otvara natječaj za poduzetnike i projektne timove za sudjelovanje u Tech Boost programu.
Program traje 8 tjedana od 14.09. – 06.11. i obuhvaća online edukacije o razvoju poslovanja, investicijama, prodaji, uspješnom pitchingu i raznim drugim poduzetničkim temama važnim za održivi razvoj i rast, zatim online i onsite mentorstvo te završava intenzivnim jednotjednim kampom. Velik dio aktivnosti planira se online, a dio sadržaja ovisno o okolnostima vezanim uz pandemiju održavat će se u dvorcu Bračak (Zabok).
Program će poduzetnicima omogućiti razvoj inovativnih poduzetničkih ideja, pripremu za skaliranje i za susret s investitorima rizičnog kapitala. Svi sudionici programa mogu se uključiti u Entrepreneurship Tournament u Sarajevu 2020. koji organizira EFSE kao nositelj ovog programa.
Troškovi cjelokupnog sadržaja programa, smještaja i prehrane u potpunosti su pokriveni, kao i veći dio troškova transporta do dvorca Bračak (Zabok) u kojem će se odvijati dio programa. Prijaviti se mogu svi poduzetnici i projektni timovi s inovativnim tehnologijama ili mogućnošću širenja na inozemna tržišta s područja Republike Hrvatske.
Poveznica za letak s detaljnim informacijama: https://poduzetnickicentar-kzz.hr/tech-boost-program/
Poveznica za prijavu: Prijave su otvorene od 06.08.2020. do 06.09.2020., a pristupa se putem: https://poduzetnickicentar-kzz.hr/tech-boost-program/
U evaluaciji sudionika sudjeluju predstavnik Poduzetničkog centra, Zagorske razvojne agencije, visoka povjerenica World Business Angels Investment Foruma Hrvatska, estonskog akceleratora Startup Wise Guys i član mreže mentora. Svi sudionici bit će obaviješteni o ishodu prijave.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Oroslavska 'Ljetna pozornica' uspješno završila, a zaposlenicima stiže lijep bonus: 'Ispravno je taj trud prepoznati i nagraditi'
Čak šest darivatelja ima 100+ darivanja: Zabočka akcija prikupila 92 doze krvi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
