Tihomir Vančina predložen za v.d. ravnatelja OB Zabok
Jučer je održana konstituirajuća sjednica Upravnog vijeća Opće bolnice Zabok i bolnice hrvatskih veterana
Na sjednici je kao kandidat za vršitelja dužnosti ravnatelja predložen Tihomir Vančina, koji je i obavljao funkciju sanacijskog upravitelja. Kako su nam rekli iz bolnice, taj prijedlog je poslan u Ministarstvo zdravlja iz kojeg se čeka potvrda. Nakon što se ona dobije, kreće rok od 30 dana za raspisivanjem natječaja za ravnatelja Opće bolnice Zabok i bolnice hrvatskih veterana.
Vančina će se, kako je potvrdio za Zagorski list prošli tjedan, ponovno kandidirati na tu funkciju. - Želim napraviti nešto korisno za svoj kraj i Zagorje. Zahvaljujući vrijednim zaposlenicima, Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterana, uz konstantni trud i napredak gradi svoj ugled u Republici Hrvatskoj i profilira se kao bolnica koja će stati uz bok najmodernijim europskim i svjetskim ustanovama. Jasna vizija i ciljevi, stabilna organizacija i struktura te motivirani zaposlenici garancija su da to i ostvarimo – rekao je Vančina.
Podsjetimo, Vlada je početkom travnja prekinula sanacijski postpuka za zdravstvene ustanove, pa time i za zagorsku bolnicu. Nakon prekida sanacije, Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterama vraćena je pod okrilje Županije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Hrvatska pošta ima važnu obavijest za građane: 'Ispričavamo se svim korisnicima'
Netko u Zagorju upravo osvojio ogroman novac na Lotu. Evo gdje je uplaćen listić
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Evo tko sve u 2026. mora po novu osobnu iskaznicu i kakve kazne prijete za kašnjenje
Mlada tehničarka u poljoprivrednoj apoteci po istragom! Prisvojila si preko 100 tisuća eura
Sa zapada nam stiže velika promjena vremena!
Crna večer u našem kraju: Jedna osoba izgubila život u teškoj prometnoj nesreći
U Noći muzeja otvorena izložba 'Hrvatska vatrogasna zajednica danas'
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
