Privremena regulacija prometa u Krapini zbog završnih radova na rotoru
Privremena regulacija će biti na snazi u srijedu 23. 8. , srijedu 30. 8. , i četvrtak 31.8.
Zbog izvođenja završnih radova na rekonstrukciji raskrižja državne ceste DC 206 i Ulice Frana Galovića u Gradu Krapini, kod željezničke stanice u Krapini, odnosno kružnog toka, u srijedu 23. kolovoza od 8 do 16 sati te u srijedu 30. kolovoza i u četvrtak 31. kolovoza, na cijeli dan zatvara se promet za sva motorna vozila.
Privremena regulacija prometa za autobuse i teretna vozila za smjer Petrovsko - Pregrada odvijat će se na način da se promet odvija obilazno državnom cestom DC 1 (zagorska magistrala) od čvora Krapina do čvora Đurmanec, zatim državnom cestom D74 i gradskom cestom N.C. 1.1. u smjeru Doliće –Krapina do raskrižja Ul. I. Rendića i Bregovite ulice kod željezničkog prijelaza odnosno spoja na DC 206 za smjer Petrovsko –Pregrada. Promet za potrebe Ulice Frana Galovića odvijat će se obilazno preko mosta kod Lidla na Zagrebačku cestu te obilazno na D-1 (čvor Krapina). Promet za osobna vozila iz smjera ulice Hrvatskih branitelja (kod prijelaza preko pruge u Bregovitu ulicu) u smjeru juga tj. predmetnog raskrižja preusmjerava se kroz Podgoru Krapinsku na čvor Podgora te državnom cestom DC 1 do čvora Krapina.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
