Ovi su ljudi danas dobili povelje i plakete Krapinsko-zagorske županije
Foto: Mario Krog
Krapinsko - zagorska županija danas je proslavila svoj Dan, kao i 30. obljetnicu svog postojanja.
Na svečanoj sjednici Županijske skupštine, održanoj u Festivalskoj dvorani u Krapini, među brojnim uzvanicima i gostima, bili su i predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović te bivši predsjednik RH Stjepan Mesić.
Već tradicionalno, i ove godine na svečanosti su dodijeljene županijske nagrade, povelje i plakete, koje su, odlukom Županijske skupštine, zaslužnim Zagorkama, Zagorcima, udrugama i tvrtkama predali župan Željko Kolar te predsjednik Skupštine Zlatko Šorša.
Tako je plaketa za životno djelo posthumno dodijeljena prerano preminulom Tihomiru Premužaku, dugogodišnjem direktoru Vetropack Straže, a plaketa je uručena njegovoj supruzi Ines.
Plaketa za doprinos ugledu i promociji Krapinsko – zagorske županije u zemlji i svijetu dodijeljena je Draganu Primorcu i Branku Krkalu, a Plaketa za iznimno postignuće u prošloj godini Snježani Kovačević i Hrvatskom planinarskom društvu ‘Cesargrad’ Klanjec.
Povelje Krapinsko – zagorske županije ove godine dobili su tvrtka Alati Stuhne, Restoran Villa Zelenjak – Ventek, DVD Lobor i Josip Martinec, a posthumno, dodijeljena je i našem legendarnom kolegi, prerano preminulom fotoreporteru Zagorskog lista i portala Zagorje.com, Krunoslavu Pavlini, što nas čini posebno ponosnima.
Kruninu povelju primila je njegova kći, Sonja Pavlina.
.
.
.
.
.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Uskoro bez struje u nekoliko mjesta u Zagorju
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
