[OVE SUBOTE] Dvije Zagorke u finalu izbora za najljepšu mamu
Brankica Bubanko iz Donje Stubice i Silvia Antolić iz Klanjca bore se za titulu najljepše mame
foto: Brankica Bubanko/Silvia Antolić
U subotu 1. lipnja održat će se finalna večer za izbor Najljepša mama Hrvatske. Tako se četrnaest finalistica bori za titulu najljepše mame i to u dvije kategorije. Prva kategorija je ona mama od 23 do 39 godina, a druga je kategorija mama koje imaju od 40 do 53 godina i tj. Dijamant kategorija.
Tako su među 14 finalistica i dvije Zagorke. To su Brankica Bubanko iz Donje Stubice koja se natječe u Dijamant kategoriji te Silvia Antolić iz Klanjca koja se natječe u prvoj kategoriji.
Cilj ovog natjecanja je da se osim ljepote žene nagradi i sama uloga majke koju ima u obitelji i društvu. Majka je ne samo kućanica koja vodi brigu o svojim najdražima već je ona uspješna žena u poslovnom svijetu. Često su žene stavile svoje snove u ladice onog trenutka kad su se odlučile posvetiti majčinstvu. Iz tog razloga odlučili smo dati mogućnost svim majkama da se zabave, sklope nova prijateljstva, nađu vremena samo za sebe, pokažu svoj sjaj te prožive trenutak u kojem je upravo one u središtu pozornosti jedne večeri preko ovog natjecanja. Uz majku ova manifestacija ima za cilj promidžbu lokalnog bogatstva, običaja i važnosti turizma. Sve sudionice ovog natjecanja kako i njihovi pratioci, imati će priliku upoznati grad Šibenik i njegove ljepote i sa strane turističke destinacije.
Sve mame finalistkinje bit će dio kalendara za 2019. godinu, te će se snimati i promidžbeni video ovog natjecanja. Himna izbora već neko vrijeme na najljepši način promovira ono za što se zalažemo, čije je rijeći napisao Siniša Kostelac, uglazbio Hrvoje Herček, otpjevao Bojan Jambrošić a sve pod budnim okom Tonija Eterovića - kazala je Maja Gnjidic' Verdecchia, vlasnica licence.
- Šibenske djevojke i žene su oduvijek plijenile pozornost te bile proglašavane najljepšima na izborima ljepote duž Lijepe naše, pa i šire. Stoga nije ni čudno da su se zadnje vrijeme središnji izbori ljepote počeli organizirati u Šibeniku. Grad bogate kulturno-povijesne baštine, poput Krešimirova grada, prirodni je ambijent ovakvih manifestacija, a Gradska uprava će uvijek imati sluha prema organizatorima istih. Logistička potpora neće izostati ni Najljepšoj mami Hrvatske i već smo za ovaj događaj rezervirali gradsku top lokaciju – Trg Republike Hrvatske koji se nalazi između katedrale svetog Jakova, UNESCOv-va spomenika, i Gradske vijećnice - kazao je zamjenik gradonačelnika Šibenika i prošlogodišnji član žirija Danijel Mileta.
Ivana Slavica Vunić, poznata šibenska dizajnerica nakita, za ovu prigodu radi dvije unikatne krune za pobjednice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Ovo je najveća mana vašeg horoskopskog znaka kada je riječ o ljubavi
Potvrđeno trostruko povećanje plaća za dio Hrvata, prva isplata već u veljači
Muškarac (38) godinama skupljao dječju pornografiju i dijelio ju drugima
Netko je u Hrvatskoj osvojio više od 147.000 eura na Eurojackpotu! Evo kamo ide lova
Ova 2 znaka u veljači privlače novac kao magnet, prilike im stižu sa svih strana
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
