[ODLIČNI REZULTATI] Topličani ponovno najbolji u krosu
Županijsko prvenstvo za učenike osnovnih i srednjih škola u krosu održano je u Šemnici
U Šemnici je održano županijsko prvenstvo za učenike osnovnih i srednjih škola u krosu. Osnovna škola Krapinske Toplice već je tradicionalno bila najbolja.
U kategoriji učenica 5. i 6. razreda Dora Krušlin, Luna Ključević, Gabriela Halapir i Paola Pogačić osvojile su 5. mjesto ekipno. U kategoriji učenika 5.i 6. razreda pobijedio je Lovro Stepić, David Gumbas je bio četvrti, David Kerep šesti, a Maskim Tišlar sedmi. Ekipno dječaci su osvojili prvo mjesto i stekli pravo nastupa na državnom prvenstvu. U kategoriji učenica 7.i 8. razreda pobijedila je Ivana Telišman, Lucija Ključević je osvojila drugo mjesto, Leona Šoštarko sedmo, a Tena Stepić jedanaesto. Ekipno cure su osvojile 1. mjesto i stekle pravo nastupa na državnom prvenstvu. U kategoriji učenika 7. i 8. razreda momčad u sastavu Ivan Kukovečki, Dominik Goluban, Neven Očić i Luka Mušica osvojila je 1. mjesto i stekla pravo nastupa na državnom prvenstvu.
- OŠ Krapinske Toplice ponosna je na svoje učenike i rezultate koji se postižu velikim zalaganjem učenika i entuzijazmom njihovih mentora. Uz požrtvovan i predan rad postižu se iznimni rezultati. Pohvale svim učiteljima koji svojim radom okupljaju učenike oko sebe, a posebno mentorima koji su se plasirali na državno natjecanje profesorima Željku Fortu i Ivanu Čavlek. Ovim putem želim se zahvaliti i našim velikim donatorima Sato d.o.o. i Roses Designer Outlet koji su svojim donacijama obogatili školu opremom za tehničku kulturu 2 i 3D printera te nabavkom dresova i trenirki za sportaše i sportašice škole. Posebne zahvale Ratku Habus iz Sato d.o.o.i Romanu Rogović glavnom manageru iz Rosesa – istaknuo je ravnatelj topličke škole Samson Štibohar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Općina Radoboj sufinancira udruge s područja socijalne skrbi, kulture, poljoprivrede i sporta
PROMETNA NESREĆA: Pijan i bez vozačke izazvao sudar
Evo tko sve u 2026. mora po novu osobnu iskaznicu i kakve kazne prijete za kašnjenje
Odazvalo se 458 darivatelja, prikupljena 401 doza krvi
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
