Ministar turizma sutra u Zagorju!
Sutra, 17. travnja 2013. godine, ministar turizma Darko Lorencin će, u pratnji suradnika, službeno posjetiti Krapinsko-zagorsku županiju.
Nakon obilaska turističkih znamenitosti grada Klanjca, ministar će u Termama Tuhelj održati radni sastanak sa županicom Krapinsko-zagorske županije, Sonjom Borovčak, i s predstavnicima turističkog gospodarstva županije. S njima će razgovarati o aktualnostima i razvoju turističke djelatnosti u županiji te o turističkim projektima od strateškog interesa za županiju.
Ministar će obići i Terme Tuhelj te se potom uputiti prema općini Sveti Križ Začretje, gdje će održati kratki sastanak s predstavnicima turističkog gospodarstva ovog područja.
Na kraju posjeta Krapinsko-zagorskoj županiji ministar će obići i Agroturizam Kos.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Hrvatska pošta ima važnu obavijest za građane: 'Ispričavamo se svim korisnicima'
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Liječnici otkrili istinu o svinjskoj masti: ‘Ljudi su u zabludi’
Netko u Zagorju upravo osvojio ogroman novac na Lotu. Evo gdje je uplaćen listić
Tko sve u Hrvatskoj mora ponovno na vozački ispit: Evo zašto to košta ‘bogatstvo’ i dodatno komplicira život
Hitna intervencija: HGSS-ovci spašavali osobu koja je doživjeli srčani udar
Pobjeda U 11 kategorije
Ana uhvaćena pijana u vožnji: 'Bio je rođendan, pa sam udarila po rakiji'
Zabok i Stubica bolji od Malinska Dubašnice
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
