'Kap' ljubavi u Loboru
Udruga Sveta Ana iz Lobora obilježava Međunarodni dan osoba s invaliditetom koncertom
Međunarodni dan osoba s invaliditetom obilježava se 3. prosinca s ciljem postizanja jednakosti u ostvarivanju ljudskih prava i sudjelovanju osoba s invaliditetom u društvu. Udruga Sveta Ana iz Lobora za pomoć djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom Krapinsko-zagorske županije obilježava taj dan koncertom pod nazivom Kap ljubavi koji će biti održan u petak, 1. prosinca u 19 sati u Društvenom domu u Loboru.
Nastupit će KUD Golubovec, Jurica Vugrek, ŽS Dora, VS Arete, Gordana Ivanjek Tušek, Nikola Šrajbek, Kud Lobor, Zbor mladig Vedrina i Viteško društvo Svetog križa. Članovi udruge također će izvesti prigodni program. - Ovim putem pozivamo sve građane da nam se pridruže i zajedno s nama obilježe Međunarodni dan osoba s invaliditetom – istaknula je Nedeljka Jurinić, predsjednica udruge Sveta Ana. Prije samog koncerta, u 18:00 sati održat će se sveta misa u župnoj crkvi Sv.Ana u Loboru.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
