Generalni direktor Hrvatskih voda sutra u Zagorju
Generalni direktor Hrvatskih voda Ivica Plišić, sa suradnicima, u ponedjeljak će održati radni sastanak te obilazak lokacija vodnih građevina u Krapinsko-zagorskoj županiji.
Generalni direktor Hrvatskih voda Ivica Plišić, sa suradnicima, u ponedjeljak će održati radni sastanak te obilazak lokacija vodnih građevina u Krapinsko-zagorskoj županiji.
Posjet će započeti radnim sastankom u prostorijama Krapinsko-zagorske županije na temu realizacije ulaganja u vodne građevine u 2012. i plan za 2013. godinu, a kojem će uz županicu Sonju Borovčak prisustvovati i saborski zastupnik Željko Kolar i zamjenik županice Anđelko Ferek-Jambrek.
Nakon sastanka, slijedi obilazak gradilišta na uređenju potoka Krapinica u Krapini, radni sastanak u Gradu Zaboku te obilazak gradilišta rekonstrukcije crpne stanice Gredice u Zaboku, gdje je investitor Zagorski vodovod.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Netko u Zagorju upravo osvojio ogroman novac na Lotu. Evo gdje je uplaćen listić
Evo tko sve u 2026. mora po novu osobnu iskaznicu i kakve kazne prijete za kašnjenje
Sudar 2 automobila: Policija na terenu
Hrvatska pošta ima važnu obavijest za građane: 'Ispričavamo se svim korisnicima'
Skandal na groblju: Naplaćivali ukope i za žive, a pokojnike pokapali na pogrešna mjesta
Uvjerljivo slavlje sjajnog Zaboka za dvanaestu ovosezonsku pobjedu
Novi detalji buktinje u restoranu: Inventar izgorio, policija provela očevid
Drama na utakmici: Igrača je hitna odvela nakon udarca kopačkom u glavu
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
