Fotografije talentiranih mladih zagorskih fotografa među najboljima
Fotografije su ušle u selekciju najboljih radova
Učenici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok sudjelovali su na fotografskom natječaju koji već godinama organizira Obrtnička škola za osobne usluge Zagreb pod nazivom “Zlatni objektiv 2018“ na temu “portret“ s ciljem promicanja učeničkog stvaralaštva.
Od 395 pristiglih radova u 60 najboljih selektirane su i fotografije učenika Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok. Riječ je o učenicima trećeg razreda medijskih tehničara, Petri Sokolić i Karlu Škreblinu, koji već niz godina aktivno istražuju čarobne mogućnosti fotografije.
Njihove fotografije uvrštene su na završnu izložbu u Galeriji Fotokluba Zagreb. Mentorice fotografija su profesorica Ružica Leskovar i profesorica Tamara Bilankov.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
HOROR: Nakon što su ugasili požar, vatrogasci pronašli mrtvo tijelo muške osobe
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Traže se veći porezi na slatka i alkoholna pića: 'Prejeftina su, a štete zdravlju'
Eksplozija u obiteljskoj kući! Sve službe na terenu
Na zgradu školske dvorane u Bedekovčini postavljen automatski vanjski defibrilator
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
