Do sada asfaltiran kilometar državne ceste Zlatar Bistrica - Konjščina
Nastavak radova se očekuje najkasnije po završetku zimskog održavanja državnih cesta odnosno 15. ožujka, napominju iz Hrvatskih cesta
Nakon što je u studenom prošle godine krenula obnova državne ceste D24 na dionici između Zlatar Bistrice i Konjščine, provjerili smo napreduju li radovi predviđenom dinamikom.
Podsjetimo, cesta se rekonstruira u dužini 8750 metara, a vrijednost radova iznosi oko 39 milijuna kuna. Gradit će se 30 km nogostupa, biciklističke i pješačke staze. Rok za završetak radova je 14 mjeseci. Izvođač radova je tvrtka Colas Hrvatska d.d. Kako odgovaraju iz Hrvatskih cesta, na predmetnoj dionici trenutno se ne mogu izvoditi radovi zbog zimskog održavanja državnih cesta. - Do sada su izvedeni radovi na kolničkoj konstrukciji odnosno položen je nosivi sloj asfalta na dvije poddionice u ukupnoj duljini od 980 m. Nastavak radova se očekuje najkasnije po završetku zimskog održavanja državnih cesta odnosno 15. ožujka. Slijede svi radovi koji su predviđeni projektnom dokumentacijom odnosno radovi na izradi oborinske kanalizacije, obnove kolnika kao i radovi na izradi pješačko biciklističkih staza te ostali radovi – odgovara Tamara Pajić, glasnogovornica Hrvatskih cesta.
Prethodni članak
Sljedeći članak
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
Vikend horoskop za sve znakove: jedan se mora pripremiti na tugu
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
