CRVENA LAMPICA U STOČARSTVU: Nema krava, ponestaje nam mlijeka
Stanje u stočarstvu je alarmantno, više od 15% kravo je poklano i u Hrvatskoj u ovim trenucima ponestaje mlijeka..
Predsjednik Županijske udruge proizvođača mlijeka Krapinsko-zagorske županije Nedjeljko Babić iz Klanjca izabran je za jednog od pet dopredsjednika na skupštini Hrvatskog saveza udruge proizvođača mlijeka u Sesvetskom Kraljevcu.
Novi predsjednik postao je Davor Blažić iz Karlovačke županije, a u Nadzorni odbor i stegovni sud ušla su dva zagorska proizvođača mlijeka: Željko Horvatinčić iz Gornje Stubice i Nikola Harapin iz Klanjca. Novi dopredsjednik Babić istaknuo je kako i dalje glavni cilj dijalogom rješavati probleme u Ministarstvu poljoprivrede.
- Stanje u stočarstvu je alarmantno, više od 15% kravo je poklano i u Hrvatskoj u ovim trenucima ponestaje mlijeka – poručio je predsjednik zagorskih proizvođača mlijeka Nedjeljko Babić. Naglasio je i kako je zagorskim mljekarima jedina svjetla budućnost da se udruže i plasiraju mlijeko u jednu županijsku mljekaru.
- Jako sam zadovoljan s odnosom Mini mljekare Veronika prema našim proizvođačima mlijeka, a svi koji daju mlijeko Dukatu neka se zamisle i pogledaju realnu cijenu svog rada i uvjete koji su im ponuđeni – naglasio je Babić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Liječnici otkrili u kakvom je stanju učenik koji je proboden nožem u Bedekovčini
OPREZ! Povlače se jaja zbog salmonele - proizvedena su u Zagorju
NESREĆA U ZAGORJU: Sudarila se četiri vozila, dvije osobe prevezene u OB Zabok
LIJEPE VIJESTI: U OB Zabok rođene 22 bebe, ovo su njihove majke
Ovo su najveće greške kićenja božićnog drvca: Nemojte ih napraviti ove godine
Vakula otkrio kakve su šanse za bijeli Božić u Hrvatskoj
[FOTO] Večer Zabočana: Proglašeni najbolji zabočki sportaši i sportašice
Od 1. siječnja banke nude pakete besplatnih usluga: Evo što to znači i kako do računa
Poduzetnica iz našeg kraja optužena za prijevaru u poslovanju, šteta iznosi nekoliko tisuća eura
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
