[A RAKETE NEMAMO] Tuča pala u Krapini, Začretju, Tuhlju, Krapinskim Toplicama i okolici
Tek nekoliko dana nakon što smo izvjestili kako je Državni hidrometeorološki zavod poručio kako nije moguća nabava protugradnih raketa već da ćemo se braniti samo prizemnim generatorima, pala je tuča. Kako su nam javili naši čitatelji, tuča je pala u Krapini i okolici, Sv. Križu Začretju, Tuhlju i Krapinskim Toplicama.
Ovoga puta tuča nije bila prevelikih razmjera, no zasigurno je učinila štete na usjevima. Obzirom na varljivo vrijeme, tko zna što nas još čeka u nastavku godine.
Donja Šemnica, poslala čitateljica
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Izvanredna sjednica o Gospiću završila: Ovo su izglasani zaključci
Mladić (24) završio u policiji, prijeti mu kazna od 1.320 eura, policija objavila detalje
[FOTO] Odlično napreduju radovi na rekonstrukciji i dogradnji škole u Svetom Križu Začretju
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
